Nešiojamasis kompiuteris DELL PRO 14 PLUS U5-235U/14FHD+/16GB/512SSD/W11P/3PS (US-KB) 512 GB SSD
BTO106_PB14250_EMEA_USK
Spalva: Sidabrinė
Garantija: 24 mėn.
Atsiimkite paštomatuose, per 1-3 d.d., nuo 2,89 Eur (jei turime sandėlyje)
Atsiimkite nemokamai MOBILI PREKYBA salone (jei turime salone)
Techninė įranga
Operacinė sistema
Windows 11 Pro
Darbinė atmintis (RAM)
16 GB
Vidinė atmintis
512 GB SSD
Procesorius
Intel Core Ultra 5 235U (Max. 4.90GHz, 12M, 12C)
Procesoriaus tipas
Vaizdo plokštė
Intel Graphics
Darbinės atminties tipas
DDR5
Procesoriaus paspartinimo dažnis
4.90
Ekranas
Ekrano dydis
14"
Ekrano raiška
1920 x 1200
Lietimui jautrus ekranas
No
Blizgus ekranas
No
Kamera
Interguota kamera
Yes
Tinklas ir jungiamumas
Wi-Fi
Wi-Fi 6E
Bluetooth
Yes
NFC
Ne
Jutikliai
Pirštų antspaudų skaitytuvas
Ne
Jungtys ir įkrovimas
Jungtys
USB-A
Jungčių stotelės
Thunderbolt
Smartcard skaitytuvas
HDMI jungčių kiekis
1
Kita
Matmenys (AxPxG) mm
313.5 x 224 x 19.95
Svoris (g)
1400
Klaviatūra su skaičiais
Klaviatūros kalba
US (English)
Integruoti garsiakalbiai
Nešiojamasis kompiuteris DELL PRO 14 PLUS U5-235U/14FHD+/16GB/512SSD/W11P/3PS (US-KB)
Pagrindinės savybės:
  • Ekranas: 14" IPS, FHD+, 1920 x 1200, 60Hz, 300 nits, anti-glare
  • Procesorius: Intel Core Ultra 5 235U (up to 4.9 GHz, 12 MB, 12 cores, 14 threads, 12 TOPS), vPro
  • Atmintis: 16GB DDR5 SODIMM, 5600 MT/s
  • Atmintis: 512 GB M.2 2230 SSD, PCIe Gen 4
  • Grafika: Integrated Intel Graphics
  • Wi-Fi: Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, Bluetooth 5.3
  • Baterija: 3-cell, 55Wh, ExpressCharge Boost
  • Operacinė sistema: Windows 11 Pro
  • Klaviatūra: US (English)
  • Matmenys: 313.5 mm x 224 mm x 19.95 mm
  • Svoris:1.4 kg
 Jungtys:
2x Thunderbolt 4.0 (Type-C, DisplayPort/Power Delivery)
1x HDMI 2.1
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (vienas su PowerShare)
1x Universalus garso lizdas (3,5 mm)