Nešiojamasis komiuteris DELL PRO 16 C5-120U/16FHD+/16GB/256SSD/W11P/3PS (US-KB) 256 GB
BTO008_PC16250_EMEA_USK
Spalva: Juodas
867,04
Garantija: 24 mėn.
Atsiimkite paštomatuose, per 1-3 d.d., nuo 2,89 Eur (jei turime sandėlyje)
Atsiimkite nemokamai MOBILI PREKYBA salone (jei turime salone)
Techninė įranga
Operacinė sistema
Windows 11 Pro
Darbinė atmintis (RAM)
16 GB
Vidinė atmintis
256 GB
Procesorius
Intel
Procesoriaus tipas
Intel Core 5 120U (Max. 5.0GHz, 12M, 10C)
Ekranas
Ekrano dydis
16"
Ekrano raiška
1920 x 1200
Ekrano tipas
FHD+ IPS ekranas
Tinklas ir jungiamumas
Wi-Fi
Wi-Fi 6E
Bluetooth
5.3
NFC
Ne
Jutikliai
Pirštų antspaudų skaitytuvas
Taip
Jungtys ir įkrovimas
Įkrovimo jungtis
USB-C
Jungčių stotelės
Audio (3.5mm),Ethernet (RJ-45),HDMI,Thunderbolt 4,USB-A,USB-C
HDMI jungčių kiekis
1
Kita
Garantija
24men
Matmenys (AxPxG) mm
358 x 251.82 x 20.85
Svoris (g)
1920g
Prekės korpusas
Lazeriu tekstūruotas “Magnetit“ korpusas
Klaviatūros kalba
Anglų kalba
Nešiojamasis komiuteris - DELL PRO 16 C5-120U/16FHD+/16GB/256SSD/W11P/3PS (US-KB)
Ryšio parinktys apima "Wi-Fi 6E" ir "Bluetooth® 5.3" patikimam belaidžiui tinklui, taip pat USB-C ir "Thunderbolt 4" palaikymą lanksčiam prijungimui ir įkrovimui. Su pirštų atspaudų skaitytuvu, "Windows Hello" veido atpažinimu ir įmonės lygio valdymu "Dell Pro 16" sukurtas taip, kad atitiktų šiuolaikinius verslo IT standartus.