Naujiena

Naujiena

Prekės su akcija

Kaina su nuolaida

E-kaina

Kaina galioja TIK internetu

Huawei FreeClip belaides ausinės

Spalva: Juoda

169,00 199,00 Sutaupote 30,00

Garantija: 24 mėn.

Pristatysime į namus, per 1-2 d.d., 3,49 €
Atsiimkite paštomatuose, per 1-5 d.d., nuo 2,89 Eur
Atsiimkite nemokamai MOBILI PREKYBA parduotuvėse, per 1-5 d.

Tinklas ir jungiamumas

Bluetooth

v5.3

Suderinamumas

iOS, Androis, Windows

Baterija

Veikimo laikas

iki 8 val pilnai pakrovus, iki 36 val su įkrovimo dėklu

Jungtys ir įkrovimas

Jungtys

Type-C įkrovimo jungtis, 2W belaidis įkrovimas

Susipažinkite su unikalaus dizaino belaidėmis ausinėmis - Huawei FreeClip.

 

Kuo šios ausinės išskirtinės?

 

Unikali atvirojo tipo klausymosi patirtis.

Ausinės turi savaime prisitaikančius kairės ir dešinės garso kanalus, o tai reiškia, kad prie bet kurios ausies galite nešioti bet kurią ausinę.Išlaikęs patikimumo testus „C-bridge“ pagamintas iš itin našaus formos atmintį turinčio Ni-Ti lydinio, kuris puikiai priglunda prie ausies.

 

Patogų prigludimą užtikrinantis dizainas „C-bridge Design“.

Minimalistinė sferinė forma suteikia ausinėms stilingą išvaizdą, o dėl ergonomiško dizaino jos yra patogios ir lengvos. Kiekviena ausinė sveria tik 5,6 gr., atvirojo tipo dizainas leidžia ausims kvėpuoti, o TPU sumažina susitepimą ir dėmių susidarymą.IP54 atsparumas dulkėms ir vandeniui. Sportuokite nevaržomai ir dėvėkite nebijodami isokiomis oro sąlygomis.

 

DI itin aiškus skambučių garsas.

Dėl 10,8 mm dviejų magnetų didelio jautrumo garsiakalbio ausinės užtikrina puikią garso kokybę ir aiškų vokalą mažame, subtiliame korpuse. Garso nutekėjimas sumažinamas naudojant sudėtingą atvirkštinio garso bangų sistemą, įmontuotą akustinės sferos viduje, o tai reiškia, kad garsai tiksliai perduodami į ausies kanalą, kad girdėtumėte tik jūs. Mėgaukitės itin aiškiu skambučio garsu su subtilia mikrofono sistema, kuri veikia kartu su kelių kanalų giluminio neuroninio tinklo (DNN) algoritmu, kad efektyviai atrinktų balsus iš aplinkos triukšmo.

 

Lengvas sujungimas su dviem įrenginiais.

Prijunkite „HUAWEI FreeClip“ prie dviejų įrenginių, pvz., telefono, planšetės, kompiuterio ar laikrodžio, ir sklandžiai perjunkite garsą tarp jų, nesvarbu, ar įrenginyje veikia „iOS“, „Android“ ar „Windows“.

 

Itin ilgai veikianti baterija.

Klausykitės iki 8 valandų, kai naudojate tik ausines vienu įkrovimu, arba klausykite iki 32 valandų su visiškai įkrautu įkrovimo dėklu. Vienos ausinės nešiojimas ir visiškai įkrautas įkrovimo dėklas užtikrina ilgesnį baterijos veikimo laiką. 10 minučių įkrovimas leidžia klausytis iki 3 valandų.

 

Valdymas gestais.

Norėdami sklandžiai valdyti, bakstelėkite akustinę sferą, „C-bridge“ arba ovalo formos laikiklį. Ausinių gestus galima tinkinti, kad jie atitiktų daugelį funkcijų, pvz., balso asistento pažadinimą susietame įrenginyje.