Naujiena

Naujiena

Prekes su akcija

Ypač gera kaina!

HUAWEI Watch GT Runner 4 GB

189,00 239,00 Sutaupote 50,00

GARANTIJA: 24 mėn.

Pirkinio draudimas

(apsauga nuo dūžių, vandens, ugnies, vagystės)

Pristatysime į namus , per 1-2 d.d., 3,49 €
Atsiimkite VENIPAK | LP EXPRESS paštomate, per 1-2 d.d., 2,89 Eur
Atsiimkite DPD paštomate, per 1-2 d.d., 2,99 €
Atsiimkite OMNIVA paštomate , per 1-5 d.d., 3,89 €
Atsiimkite MOBILI PREKYBA parduotuvėje, per 1-5 d.d., NEMOKAMAI
Palyginti

Techninė įranga

Vidinė atmintis

4 GB

Ekranas

Ekrano dydis

1.43"

Ekrano tipas

AMOLED

Tinklas ir jungiamumas

eSIM

Nėra

Bluetooth

5.0

NFC

Taip

Vietos nustatymas

GPS, A-GPS, GLONASS

Baterija

Budėjimo trukmė (val.)

Įprastomis naudojimo sąlygomis – 14 dienų.

Jutikliai

Jutikliai

Širdies ritmo jutiklis,
Geomagnetinis jutiklis,
Giroskopo jutiklis,
Akselerometras

Jungtys ir įkrovimas

Belaidis įkrovimas

Ne

Kita

Matmenys (AxPxG) mm

46,4 mm x 46,4 mm x 11 mm

Svoris (g)

38,5

Atsparumas vandeniui ir dulkėms

Yra

Atsparumo standartas

5 ATM

Prekės korpusas

Patvarus polimero pluoštas, silikoninis dirželis

Kita

mikrofonas, garsiakalbis, oro slėgio jutiklis

Kvėpuokite greičiu
Sukurtas greičiui ir įkvėpimo iš sportinio automobilio grotelių, Huawei Watch GT Runner turi tuščiavidurį ausį, kad būtų lengviau kvėpuoti ir patogiau dėvėti.

Lengvai bėkite, sunkiai treniruokitės
Patvarus polimerinio pluošto dėklas su keramikine apdaila ir orlaiviui pritaikyto titano lydinio karūnėlė sukuria tvirtą, lengvą ir patogų dizainą, sveriantį maždaug 38,5 g, o tai padeda pasiekti geresnių rezultatų.

Peržiūrėkite savo duomenis greičiau
Pamatykite jums rūpimus duomenis, pvz., treniruočių krūvį, bėgimo gebėjimų indeksą, atsigavimo laiką, aukštį ir orą naudodami lengvai naudojamą integruotą ratuką. Tiesiog pakelkite riešą, kad pamatytumėte, ką pasiekiate, ir pakelkite savo bėgimo įgūdžius į kitą lygį.

Mažas suvartojimas, didelis tikslumas
Naujai atnaujintame širdies ritmo modulyje yra aštuoni apskrito išdėstymo fotodiodai ir du šviesos šaltinių rinkiniai, kartu su lenktu stikliniu lęšiu, kad būtų patogu dėvėti ir sumažinti išorinės šviesos trukdžius. Dirbtinio intelekto algoritmas buvo patobulintas, kad būtų galima efektyviau filtruoti triukšmo signalus, todėl galima tiksliai stebėti širdies ritmą net ir intensyvaus fizinio krūvio metu.

Dinaminis širdies ritmo stebėjimas
Visiškai naujas „TruSeen™ 5.0+“ aparatinės įrangos atnaujinimas „Huawei Watch GT Runner“ suteikia žymiai patobulintą širdies ritmo stebėjimą net ir atliekant sunkias intervalines treniruotes. Patirkite patikimus rodmenis, prilygstančius krūtinės diržo rodmenims, 97 % tikslumu 10 dūžių per minutę.

Greitesnė palydovinė vieta
Antena yra apsaugota kompozitine pluošto medžiaga ir paslėpta laikrodžio auselėje. Naujoviška slankiosios antenos konstrukcija žymiai sumažina svorį ir trukdžius, tuo pačiu pagerindama ryšį ir GPS veikimą.

Tikslus takelio padėties nustatymas
„Huawei Watch GT Runner“ palaiko 5 pagrindines navigacijos palydovines sistemas, dviejų juostų realaus laiko skambučius, greitesnį palydovinės paieškos greitį ir tikslesnį padėties nustatymą.

Mokslinio bėgimo programa
Techninės įrangos atnaujinimai užtikrina tikslesnį duomenų stebėjimą, o naudojant Huawei TruSport™ profesionalią mokslinę bėgimo programą, laikrodis gali teikti pradinio lygio bėgikams duomenis ir pasiūlymus apie treniruočių intensyvumą, treniruočių apimtį, atsigavimo laiką ir dar daugiau – visa tai per vieną bėgimą. Pažengusiems bėgikams gaukite bėgimo gebėjimų įvertinimą, fizinio pasirengimo / nuovargio būsenos atnaujinimus ir ilgalaikės treniruotės atlikimo analizę. O jei esate elitinis bėgikas, stebėkite ir įvertinkite savo bėgimo techniką. Tapkite geresniu bėgiku su Huawei Watch GT Runner, kad ir koks būtų jūsų dabartinis lygis.

Bėgimo gebėjimų indeksas
Kaip efektyviai ir tiksliai įvertinti bėgimo galimybes, bėgikams visada buvo sudėtinga problema. Remiantis Huawei TruSport™ moksline bėgimo programa, Huawei pristato bėgimo gebėjimų indeksą, kuris padeda bėgikams tiksliai įvertinti savo bėgimo gebėjimus ir lygį.

Vizualizuokite savo pažangą
„Huawei Running Ability Index“ pateikia įvertinimus, pagrįstus daugiamačiais duomenimis, įskaitant istorinį bėgimo pulso dažnį, tempą, atstumą ir dažnį. Gausite tikslią savo dabartinių bėgimo gebėjimų ir jų palyginimo su jūsų tikslais analizę. Gaukite informacijos, reikalingos asmeniniams treniruočių planams sudaryti ir patikimai pagerinti bėgimo rezultatus.

Treniruotės krūvis
Norint pasiekti savo bėgimo tikslus, reikia treniruotis sunkiai, bet ir protingai. Naudodami Weekly Training Load funkciją, žinokite, kada reikia pailsėti po didelio intensyvumo sesijos ir kokia jums tinkama treniruočių apimtis. Išvenkite traumų ir eikite ten, kur norite būti greičiau.

Mokymų pasiūlymai
Kadangi pagrindiniai jūsų dabartiniai bėgimo gebėjimai ir treniruočių krūvis yra pagrindiniai duomenys, kartu su daugybe kitų duomenų analizės, „Huawei Watch GT Runner“ pateikia moksliškai pagrįstus treniruočių duomenis ir pasiūlymus, įskaitant nuovargio lygį, atsigavimo laiką, aerobinių ir anaerobinių treniruočių intensyvumą, treniruočių indeksus, ir dar. Atraskite tinkamą būdą koreguoti savo treniruočių planą.

AI bėgimo treneris
Tinkinkite savo treniruočių planą pagal savo lytį, ūgį ir svorį, taip pat širdies ritmą, atstumą ir bėgimų dažnumą, tempą ir kt. Suskirstyti į 4 mokymo laikotarpius – pradinį, atnaujinimą, konsolidavimą ir sumažinimą – gausite aiškų kelią, padėsiantį tobulėti tinkamu tempu.

Jūsų treneris, jūsų planas
AI bėgimo treneris moksliškai analizuoja jūsų savaitės treniruočių duomenis ir automatiškai koreguoja kitos savaitės bėgimo tvarkaraštį, kad visada padarytumėte gerą pažangą. Peržiūrėkite aiškiai suplanuotas treniruočių ataskaitas „Huawei Health App“ ir nurodykite, kaip arti savo tikslų. Paversk bėgimą džiaugsmu, o ne darbu.

Balso nurodymai realiuoju laiku
Jūsų pritaikytas bėgimo planas automatiškai sinchronizuojamas iš „Huawei Health App“ su „Huawei Watch GT Runner“, todėl jį rasite kaskart, kai einate bėgioti. O jums bėgant, balso treniruoklio funkcija Real-Time Voice Trainer gali pranešti jums savo širdies ritmą, tempą ir kitus kūno duomenis, taip pat dabartinius treniruočių tikslus per garsinius įspėjimus – tai reiškia, kad galite labiau susikoncentruoti ties savo maršrutu. .

Maršruto bendrinimas ir navigacija
Pasidalykite mėgstamais bėgimo maršrutais ir gaukite rekomenduojamus maršrutus iš draugų. Sudarę maršrutą, galėsite jį tyrinėti neprisijungę, taip pat naudoti grįžimo funkciją, kad saugiai grįžtumėte namo.

2 savaičių akumuliatoriaus veikimo laikas
„Huawei Watch GT Runner“ akumuliatorius veikia iki 14 dienų nuo visiško įkrovimo ir iki 7 dienų, kai naudojamas intensyviai. Jį galima įkrauti mobiliuoju telefonu belaidžiu būdu, todėl galite jį įkrauti bet kuriuo metu, nesirūpindami akumuliatoriaus veikimo trukme.

Būkite saugūs lauke
Gaukite momentinius įspėjimus apie prastą orą naudodami integruotą barometrą. Dėl visiškai naujos tikslaus kompaso funkcijos visada vadovaukitės savo guoliais, kad ir kiek nukryptumėte nuo kelio.

Patogus valdymas
Huawei Watch GT Runner sukurtas taip, kad atitiktų jūsų kasdienį gyvenimą. Naudokite jį norėdami patogiai priimti skambučius ir valdyti muziką, nesvarbu, ar ji grojama per laikrodį, ar telefoną.

Visos dienos sveikatos įžvalgos
„Huawei Watch GT Runner“ palaiko daugybę sveikatos stebėjimo funkcijų, įskaitant pranešimus apie nenormalų širdies ritmą, kraujo deguonies stebėjimą visą parą, miego stebėjimą ir periodų valdymą. Asmeninis sveikatos vadovas ant jūsų riešo.

Daugiau mėgautis
„Huawei AppGallery for Watch“ siūlo daugybę programų, kurias galite atsisiųsti, ir daugybę įspūdžių, kuriuos galite tyrinėti.