SONY WH-XB910N belaidės ausinės

Spalva: Juoda

Prekė išparduota

Garantija: 24 mėn.

Pristatysime į namus, per 1-2 d.d., 3,49 €
Atsiimkite paštomatuose, per 1-5 d.d., nuo 2,89 Eur
Atsiimkite nemokamai MOBILI PREKYBA parduotuvėse, per 1-5 d.

EXTRA BASS logotipas
EXTRA BASS™ – įspūdingai sodrus garsas

WH-XB910N triukšmą slopinančios ausinės sustiprina visus žemus dažnius ir sukuria išskirtinį bosą. Ausinių korpuse įrengtas specialus žemųjų dažnių kanalas, tarp pagrindinių įrenginių ir ausies būgnelių užtikrinamas hermetiškumas – dėl šių detalių išgaunamas tikslus, sodrus garsas, atskleidžiantis geriausias bet kurio kūrinio savybes. Šios belaidės ausinės išlaiko ir vokalo aiškumą, todėl klausydamiesi pajusite turtingą, visapusišką skambesį. 

Triukšmo slopinimas, sukuriantis muzikinę palaimą

„Dual Noise Sensor“ technologija, naudojama WH-XB910N ausinėse, perkelia skaitmeninį triukšmo slopinimą į kitą lygį. Dabar galite išties atsijungti nuo jus supančio pasaulio ir mėgautis vakaru su muzika. 

Juodos spalvos ausinės WH-XB910N ant stalo kartu su puodeliu kavos ir išmaniuoju telefonu
Itin aiškus garsas per pokalbius

Dėl tikslaus balso parinkimo technologijos, naudojančios du integruotus mikrofonus su pažangiu garso signalo apdorojimu, WH-XB910N užtikrina aukščiausios kokybės aiškumą skambinant.

Iliustracija, kaip pritaikyti garsą naudojant „EQ“ funkciją „Sony Headphones Connect“ programėlėje
Jūsų garsas – toks, kokį mėgstate

Pritaikykite garsą pagal asmenines nuostatas. Rinkitės iš įvairių išankstinių nustatymų, kad garso kokybė atitiktų klausomos muzikos žanrą. Kurkite ir saugokite išankstinius nustatymus su „EQ Custom“ funkcija „Sony“|„Headphones Connect“ programoje.

Natūralesnis aplinkos garsas

WH-XB910N yra du tiesioginio ir grįžtamojo ryšio mikrofonai, todėl užfiksuojama daugiau aplinkos garso. Galėsite mėgautis natūraliais klausymosi pojūčiais neatsitraukdami. Netgi galite reguliuoti aplinkos garsą programa „Sony | Headphones Connect“, kad nuslopinę triukšmą girdėtumėte tai, kas svarbu.

Ausinių WH-XB910N korpuso, ant kurio matyti mygtukai, stambaus plano vaizdas
Ausinių WH-XB910N galvos lankelio ir dešinės korpuso pusės stambaus plano vaizdas
Pritaiko garsą prie to, ką darote

Adaptyvusis garso valdymas yra išmani funkcija, jaučianti, kur jūs esate ir ką darote. Pagal tai ji koreguoja aplinkos garso nustatymus, kad užtikrintų kuo geresnę klausimosi patirtį.

Kvadratinėmis zonomis suskirstytas žemėlapis, kuriame pažymėti namai, mokykla ir biuras
Įsimena jūsų mėgstamas vietas

Laikui bėgant „Adaptive Sound Control“ funkcija atpažįsta vietas, kuriose dažnai lankotės, pvz., biure, sporto salėje ar mėgstamoje kavinėje, ir pritaiko garsą aplinkai.

30 val. baterijos naudojimo trukmės piktograma + 10 min. / 4,5 val. greitojo įkrovimo piktograma
Klausykitės visą dieną, įkraukite per kelias minutes

Baterija veikia iki 30 valandų, todėl jos pakaks kelių dienų kelionėms ir ilgiems šventiniams savaitgaliams. Jei skubate, 10 minučių greitojo įkrovimo naudojant pasirenkamą kintamosios srovės adapterį pakaks 4,5 valandų leidimui.

Valdikliai veikia vos juos palietus

Perjunkite takelį, reguliuokite garsumą ir skambinkite arba atsiliepkite paleisdami arba braukdami jutiklinį skydelį ausinių šone. Reikia greitai išgirsti aplinkinius balsus ar garsus? Tiesiog uždėkite ranką ant korpuso, kad akimirksniu išjungtumėte muziką ir įleistumėte aplinkos garsus.

Pirštais liečiami valdikliai ant ausinių WH-XB910N ausies kaušelio
„OK Google“ ir „Alexa built-in“ logotipai
Suderinamos su „Google Assistant“ ir „Alexa“

Pramogaukite, susisiekite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir kt. Netgi galite įjungti „Alexa“ ištarę „Alexa“.

„Fast Pair“ piktograma
Raskite su sparčiojo susiejimo funkcija

„Fast Pair“ funkcija leidžia lengvai susieti ausines su „Android™“ įrenginiais. Dėl iškylančių rekomendacijų WH-XB910N greitai ir nesudėtingai susiejamos per „Bluetooth®“ su „Android™“ įrenginiais. Galite lengvai nustatyti, kur palikote ausines, į jas paskambinę arba patikrinę paskutinę žinomą vietą išmaniajame telefone. Netgi gausite pranešimą, kai liks nedaug ausinių baterijos įkrovos, kad žinotumėte, kada jas įkrauti.

„Swift Pair“ piktograma
Prijunkite kompiuterio su „Swift Pair“

„Swift Pair“ susieti WH-XB910N su „Windows 10“ per „Bluetooth®“. Pasirinkus susiejimo režimą netoliese esančiuose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 10“, pasirodo iššokančios susiejimo instrukcijos. 

Prie darbo stalo sėdintis ir dirbantis vyras su ausinėmis WH-XB910N
Be vargo perjunkite įrenginius

Labai patogu tai, kad WH-XB910N ausines vienu metu galima susieti su dviem „Bluetooth®“ įrenginiais dėl kelių įrenginių prijungimo funkcijos. Todėl įeinant skambučiui jūsų ausinės žino, kuris įrenginys skambina, ir automatiškai prie jo prijungia. Jūs taip pat galite greitai ir sklandžiai vieno mygtuko paspaudimu perjungti ausines į vieną iš dviejų įrenginių.

Tokios patogios, kad pamiršite, jog dėvite.
Puikiai priglundančios ausinės nepraleidžia jokio garso

Reguliuokite slankiklį, kad rastumėte idealią poziciją ir galėtumėte ilgas valandas mėgautis komfortu. Muzika lieka, o triukšmas – netrukdo nuostabiai akustiniai patirčiai.

Patogus muzikos klausymasis visą dieną 

Mūsų WH-XB910N ausinės turi minkštas ovalo formos pagalvėles, todėl jums niekada neteks likti be mėgstamos muzikos, filmų ar serialų. Patogios sintetinės odos ir uretano medžiagos dera su optimalia ausinės pagalvėlės struktūra ir matmenimis, todėl dėvėjimas bus išskirtinis.

Sulenktos juodos spalvos ausinės WH-XB910N
Sulankstomas dizainas patogu kasdieniam naudojimui

Ausų kaušelius galima pasukti į vidinę pusę ir patogiai sudėti į kompaktišką dėklą.

Juodos spalvos ausinės WH-XB910N dėkle su uždarytu dangteliu
Dėklas paprastam keliavimui

Pridedamas patvarus nešiojimo dėklas su laidu, kad galėtumėte klausytis ir prijungę laidą.

Toks įtraukiantis. Toks tikras.

Visiškai į garsą panardinanti aplinka. Tikroviška tarsi būnant tikrame koncerte arba šalia atlikėjo įrašų studijoje. Muzika dar niekada nebuvo tokia įtraukianti ir gyva, kaip su „360 Reality Audio“. Šios ausinės leidžia mėgautis „360 Reality Audio“.

Trijų dubenėlių, kuriuose yra tvarių medžiagų, vaizdas
Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. Ausinių WH-XB910N pakuotėje nėra plastiko, nes „Sony“ yra įsipareigojusi sumažinti savo gaminių ir veiklos poveikį aplinkai.

TECHNINIAI DUOMENYS IR FUNKCIJOS

Pasinerkite į žemus dažnius tarsi būtumėte tikrame klube ir patirkite geresnį triukšmo slopinimą bei laisvę, kurią suteikia belaidės ausinės. Šias „Bluetooth ®“ ausines patogu nešiotis ir jos suteikia galimybę mėgautis muzika visą dieną, neprarasti ryšio su draugais (naudojant kelių taškų jungtį) ir girdėti krištolo skaidrumo balsą skambučių metu.
  •  „EXTRA BASS™“ garsas ir skaitmeninis triukšmo slopinimas

  •  „DSEE™“ atkuria aukšto dažnio garsą ir nutilimą, kurie dingsta suspaudus takelį

     

  •  Baterija veikia iki 30 valandų, todėl galima klausytis ištisą dieną

  •  Paprastas skambinimas laisvomis rankomis ir pagalbos balsu nurodymai naudojant pažadinimo žodį

  •  Belaidis ryšys su „Bluetooth®“ technologija ir kelių taškų jungtimi