Belaidės ausinės Happy Plugs Joy Pro

Spalva: Juoda

59,00

Garantija: 24 mėn.

Pristatysime į namus, per 1-2 d.d., 3,49 €
Atsiimkite paštomatuose, per 1-5 d.d., nuo 2,89 Eur
Atsiimkite nemokamai MOBILI PREKYBA parduotuvėse, per 1-5 d.

Tinklas ir jungiamumas

Bluetooth

v5.3

Baterija

Veikimo laikas

IKI 7.2 VAL

Pakelkite savo garso patirtį į visiškai naują lygį su Happy Plugs Joy Pro.

Šios pažangios ausinės derina pažangią technologiją, elegantišką dizainą ir neįtikėtiną funkcionalumą. Nesvarbu, ar esate muzikos entuziastas, podcast'ų mėgėjas, ar žaidimų aistruolis, jos pristatys garso simfoniją tiesiai į jūsų ausis.

 

Stulbinanti garso kokybė


Ausinės aprūpintos galingu 10mm garsiakalbiu, padarančiu kiekvieną garsą, melodiją ir natą gyvą su stulbinančia aiškumu, detale ir turtingumu, giliais bosais ir nespengiančiais aukštaisiais. Aktyvusis triukšmo šalinimo (ANC) ypatumas efektyviai blokuoja išorinį triukšmą, leidžia jums sutelkti dėmesį į muziką ar skambučius. Reikia girdėti aplinką? Tiesiog aktyvinkite Transperancy rėžimą ir girdėkite viską aplinkui neišsimdami ausinių. Ausinėse taip pat įmontuoti 4 mikrofonai, užtikrinantys kristalų švaros balso kokybę skambučių metu. Be to, Aplinkos Triukšmo Šalinimo (ENC) ypatumas filtruoja foninį triukšmą, užtikrinant, kad jūsų balsas būtų girdimas aiškiai ir garsiai kitoje skambučio pusėje. Žaidėjams skirta speciali funkcija yra Low Latency žaidimų rėžimas, kuris mažina garso vėlavimą suteikiant nenutrūkstamą žaidimo patirtį su tiksliu garso efektų ir dialogo palaikymu.

 

Patogus valdymas


Naudojimas Joy Pro yra lengvas dėka lengvai naudojamų lietimui jautrių valdiklių. Galite valdyti savo muziką, atsiliepti į skambučius ar aktyvuoti balso asistentą vienu bakstelėjimu. Ausinės yra atsparios prakaitui, todėl jos puikiai tinka sportui ar lauko veikloms, o įspūdingas 25 valandų baterijos tarnavimo laikas užtikrina, kad galėsite mėgautis garso malonumais vienu įkrovimu kelias valandas. Ar esate ilgos kelionės metu ar mėgaujatės pratęsta sporto sesija, šios ausinės jūsų nenuvils.

 

Greitas įkrovimas ir lengvas sujungimas


Su greitu USB-C įkrovimu, Joy Pro visada paruoštos veikti.  Įkrovimo laidas, esantis komplektacijoje, užtikrina greitą ir patogią įkrovimo patirtį, tad niekada nereikės  laukti norint mėgautis mėgstamomis dainomis. Bluetooth 5.3 technologija suteikia stabilų  ryšį, leidžiantį jums lengvai sujungti įrenginius.

Minimalistinis dizainas


Joy Pro ausinių švarus ir minimalistinis dizainas atsispindi klasikinėje juodos ir elegantiškoje baltos spalvos atspalviuose.

 

 

 

Happy Plugs Joy Pro naudojimosi instrukcija